Позакласні заняття

Правовий КВК

8 лютого в рамках  тижня правознавства в Голиківській ЗШ І-ІІІ   ступенів   було проведено правовий КВК «Наші правові знання» між учнями 9-х – 11-х класів. Участь взяли команди «Кодекс» (9кл.), «Закон» (10кл.) та «Юристи» (11кл.).

Кращих знавців правознавства визначали у конкурсах «Візитка», «Юридичний марафон», «Зашифровані поняття», «Знай Конституцію», «Юридична консультація», «Я – кандидат у Президенти». В останньому конкурсі капітани представили свої «передвиборчі програми», а всі глядачі і члени журі були в ролі виборців і обирали кращого кандидата.

Завершив змагання конкурс «Домашнє завдання», в якому учасники проявили своє почуття гумору, підготувавши міні-сценки на правову тематику. Перемогла команда учнів 11 класу «Юристи».

На захід була запрошена представник Олександрівського районного управління юстиції О.С.Надьон. По завершенні КВК Олена Станіславівна вручила командам подарунки – збірники законів, використання яких покращить вивчення правознавства в школі.